Cirka iedvesmotas spēles

Mūsdienās, jaunas lietas un izklaides iespējas tiek iedvesmotas no dažādām citām lietām un izklaidēm, lai vairotu iespējas, kā pavadīt laiku interesantāk un aizraujošāk, arī no tā paša cirka, cilvēki ir iedvesmojušies radīt dažāda veida kazino spēles, kas šobrīd izklaidē cilvēkus arī bezmaksas.

Lielākajā daļā šo spēļu jūs atradīsiet spilgtas krāsas, interesantu tematiku, kā arī aizraujošu mūziku, kas varētu ietvert arī dažas no slavenākajām melodijām, kuras mūsdienās tiek saistītas ar cirkiem.

Šī tēma ir piemērota arī daudziem ikoniskiem simboliem. Jūs atradīsiet dzīvniekus, piemēram, lauvas, tīģerus un lāčus, kuri ekrānā veic visādus trikus. Ir arī daudz vietas izpildītājiem cilvēkiem, kurus jūs vienkārši varat redzēt uz augstās stieples, darbojoties kā klauni vai elpojot uguni.\


Ja vēlaties spēlēt interneta spēļu automātus, kam raksturīga šī tēma, jums būs daudz spēļu, no kurām izvēlēties. Lai gan šis nav viens no vispopulārākajiem nozares tematiskajiem elementiem, tas joprojām ir diezgan populārs, jo daudziem izstrādātājiem ir vismaz viena spēle, kas piemērota šai kategorijai. Šie ir daži no mūsu iecienītākajiem, taču ir vēl daudz citu iespēju, lai jūs varētu izpētīt un sākt spēlēt.

Twisted Circus (Microgaming): Ja jūs meklējat kaut ko mazliet savādāku, šis Microgaming nosaukums raksturo patiesi savītu šo koncepciju, liekot uzsvaru uz šo ceļojošo trupu creepier aspektiem. Jūs redzēsiet dīvainības un rāpojošus dzīvniekus kopā ar tumšu, uzmācīgu mūziku – kombinācija, kas noteikti izklaidē ikvienu, kam bija murgi par rāpojošiem klauniem bērnībā. Tomēr tas nav viss tik biedējoši.

Circus Brilliant (EGT): Šis spēļu automāts ir ar spilgti violetu krāsu un izklaidējošu tēmu. Jums būs jāspēlē ar klauniem, lāčiem, roņiem un citām lietām, un katru reizi, kad gūsiet uzvaru, jūs izklaidēs interesanta mūzika. Īpaši patīkama ir bezmaksas griezienu funkcija: Lai tos aktivizētu, izvēlies simbolu vai kādu cita kombinācija.

5 ruļļu cirks: Šis piecu spoļu, 15 izmaksu līnijas automāts ar klasisko skatu un tēmu. Spēļu tēma, kuras apdzīvo veci klauni, rēgojošās lauvas, kropļotāji un vienmēr iecienītie lāči, kas brauc ar velosipēdiem. Laimīgas pūļa skaņas kalpo kā fons, kamēr jūs domājat nopelnīt bezmaksas griezienus, katram no tiem ir 3x reizinātājs, kas paredzēts, lai palielinātu jūsu laimestu.

Laimīgais cirks: Ja ir viens vārds, ko mēs varētu izmantot, lai aprakstītu šo spēli, tai vajadzētu būt “burvīgai”. Karikatūriskas un bērnišķīgas grafikas ir daudz šajā nosaukumā, it īpaši, ja runa ir par tādām personāžām kā zilonis un spēcīgais vīrs, kas izskatās kā viņus varētu zīmēt mazs bērns (kaut arī ļoti talantīgs). Savvaļas klauni, bezmaksas griezienu iespēja un bonusa spēle “Slēptie noslēpumi” kalpo tam, lai padarītu to par spēli, pie kuras vērts atgriezties atkal un atkal.